Çağrı Merkezi: 0 232 237 2 725 - 0232 253 84 42

Hakkımızda

Neden LUZARANA?

 

o    Satışını yaptığımız ürünlerde; kaliteden ödün vermeyen üretim politikasıyla sıra dışı çizgileri size sunuyoruz.

o    Zengin,modern,şık ve sade tasarımlarımızla aradığınız ürüne keyifli ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özel üretimlerimizle bizler için önemli olduğunuzun bilincinde hizmet veriyoruz.

 

    LUZARANA AYDINLATMA & DEKORASYON

1975 yılında İzmir’de kurulan ORÖZ Aydınlatma&Dekorasyon’un devamı olan LUZARANA, 40 yılı aşkın tecrübesi ile aydınlatma konusunda kendisini her geçen yıl yenileyerek, altyapısını her yıl daha da güçlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti uluslararası standartlarda sunan sıra dışı çizgilerle farklılığını ortaya koyan aydınlatma pazarındaki önder firmalardan biridir.

Özel üretimleri ile müşterilerine hızlı, esnek, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışmanın yanı sıra gücünü müşterilerinin hizmet anlayışına duydukları güvenden yola çıkarak modern çizgilerde tasarımlar oluşturup bunları kalite ile harmanlayarak hizmetinize sunmaktadır. Otel, Cafe, AVM, Rezidans, Tatil köyü, Ofis ve Villa aydınlatmasında gelişen aydınlatma teknolojileri ve değişen estetik değerlerle güncel uygulamalar yaparak bugüne kadar çok sayıda başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır. Estetik ve yüksek kaliteye daima önem veren LUZARANA bugüne kadar yurtiçinde gerçekleştirilen birçok projeye, son yıllarda yurtdışında da pek çok üst düzey aydınlatma projesi ilave olmuştur.

Günümüz dünyasındaki bilgi teknolojilerinin gelişmesi, sınır kavramının kalkması sonucu sektördeki değişimlere kayıtsız kalmayan LUZARANA Aydınlatma oluşturmuş olduğu yeni seriler ile global gelişmelere açık ve geçmişindeki değerlere bağlı kalarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.